RAW with love

Veganské raw dorty na objednávku

RAW with love jsme otevřely v roce 2015 jako první brněnskou RAW cukrárnu . Už o rok později jsme si přebíraly ocenění Gourmet Brno v kategorii cukráren a to přesto že naše dezerty neobsahují ani jeden krystalek cukru a ke klasické cukrařině mají opravdu daleko. Snažíme se RAW dezerty dělat tak, aby uspokojily i klasicky se stravující zákazníky. V současné době již vyrábíme pouze dorty na objednávku a rádi je vyrobíme i pro Vás. Naše výrobna se nachází ve Friendly Place na Čápkove 21 (vedle Brněnky) Všechny naše dorty jsou vhodné pro celiaky i alergiky na laktozu.
Naše RAW dezerty jsou:

Veganské - tedy zcela bez živočišných složek včetně laktozy
RAW - používáme pouze suroviny v RAW kvalitě
Bez bílého cukru - Používáme raw bio agávový sirup, kokosový cukr, xylitol, panelu, nebo pouze ovoce. Na vaše přání můžeme použít také javorový sirup, datlový sirup, med nebo nízkokalorická sladidla.
Bez lepku
Bez sóji
Bez použití rostlinných mlék

Základem pro naše dortové krémy jsou kešu ořechy, které před použitím minimálně 24hodin máčíme a proplachujeme. Z ořechů v našich dortech najdete kromě kešu pouze mandle, které je možné v případě alergie vynechat.
Každý náš dort je originál vytvořený na míru. Napište nám jaké chuťové kombinace máte rádi a my Vám navrhneme možné varianty. Inspirovat a okouzlit se našimi dorty můžete na našem Instagramu a facebooku.
Cena dortu s průměrem 22,5cm je 1500Kč včetně zdobení, podnosu a krabice. V rámci Brna jsme schopni zajistit rozvoz. Dorty prosím objednávejte alespoň 4pracovní dny předem.
Ukázka našich RAW dortů

Kontaktní formulář
Přejete si objednat dort?

Načítám...