Přednášky a workshopy

Veřejné kurzy / Kreativní prostor

Veřejné kurzy

Ve Friendly Place se pravidelně pořádají kurzy. Od výroby mýdel a přírodní kosmetiky přes raw dezerty až po tvoření barefoot bot. O jejich konání se vždy dozvíte na našich facebookových stránkách.

Kreativní prostor

Tvoříte a chcete svůj um předávat dál? Rádi Vám poskytneme prostor pro vaše přednášky a kurzy. Naše kurzová místnost je vhodná pro max. 10osob a cena za pronájem je 200Kč/hodina. Prostor si můžete přijít prohlédnout po dohodě kdykoliv v otevírací době. Pro účastníky kurzu je vždy k dispozici voda, zakoupit si u nás mohou filtrovanou kávu a umíme připravit i drobné občerstvení. Pro všechny účastníky kurzů máme připravenou slevu 5% na nákup v našem obchodě, který můžou realizovat před začátkem kurzu nebo po jeho skončení. Pro domluvu termínu a prohlídky nám prosím napište na friendlyplacebrno@gmail.com nebo nás kontaktujte pomocí formuláře níže

Individuální kurzy

Nehodí se Vám termíny našich veřejných kurzů, nebo jste stydlíni? Rádi se budeme věnovat jen Vám a vašim blízkým.

Aktuální nabídka soukromých kurzů

Výroba RAW dezertů

Chcete se naučit vyrábět dorty tak jako je vyrábíme my v RAW with love, ale nevyhovují vám termíny našich veřejných kurzů? Přijedeme k Vám domů!A pokud k sobě domů cizince nepouštíte, rádi pro Vás kurz připravíme přímo v naší výrobně v Brně. Kurzu se můžete zúčastnit jen vy, ale klidně pozvěte celou rodinu! Soukromý kurz obsahuje:

celý dort v hodnotě 1500Kč
3 hodiny plné informací, ochutnavání a mixování jen pro Vás - přesné postupy pro výrobu raw dortových krémů včetně tištěných materiálů
vše o surovinách a jejich přípravě
certifikát o absolvování kurzu -nonstop on-line poradenství při vašem tvoření Cena soukromého kurzu (v četně cesty v rámci jižní Moravy) je 3200Kč Rádi za Vámi prijedeme i do jiných krajů. Pro individuální domluvu kurzu nás prosím kontaktujte formulářem níže.

Odpoledne pro lehčí život

Chcete začít žít jinak ? Lokálněji, udržitelněji a více v souladu s přírodou ?
Chcete snížit množství odpadu který produkujete, ale nevíte jak začít?
Chcete si věci uspořádat tak aby vám to dělalo radost a zjednodušilo život?
A co takhle strávit příjemné odpoledne s Bárou, která přijede až k vám domů. Žádné všeobecné řeči. Před návštěvou zjistíme jaké konkrétní možnosti jsou přímo v místě vašeho bydliště a poradíme vám se vším co trápí konkrétně vaši domácnost.
V ceně odpoledne pro lehčí život je “zero waste starter pack “ - znovupoužitelné potřeby pro údržbu domácnosti a Bářina kniha Bez Obalu - první česká kniha o životním stylu zero waste pro začátečníky, nositelka titulu “Kniha roku 2019” v kategorii životní styl a hobby.
Cena kurzu (pro max.4 osoby) je 2800Kč
Rádi přijedeme jak k vám domů tak i do firmy. Pro individuální domluvu nás prosím kontaktujte formulářem níže.

Kontaktní formulář
Máte zájem o soukromý kurz nebo pronájem prostor? Napište nám

Načítám...